TÜRKİYE CUMHURİYETİ
DÜZCE ESNAF ve SANATKARLAR
ODALARI BİRLİĞİ
KURUMSAL BAŞKAN YÖNETİM KURULU ODALARIMIZ İLETİŞİM
BAŞKAN MUSTAFA KAYIKCI' DAN MEVLİD KANDİLİ İLE İLGİLİ MESAJI
A A A A A A
Tarih: 27.10.2020 15:31:00
BAŞKAN MUSTAFA KAYIKCI' DAN MEVLİD KANDİLİ İLE İLGİLİ MESAJI
Cahiliye karanlığına gömülmüş insanları İslam güneşiyle aydınlatan son peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) doğum günüdür Mevlid Kandili. Bu kutlu doğum karanlık çağların bittiğinin müjdecisiydi. Yüzyıllardan günümüze ulaşan bu müjde bugün bile gönüllere ferahlık vermekte, insanlığa huzur iklimi sunmaktadır.
 
Yüce Allah’ın Kur’an-ı Kerîmde övdüğü Efendimizin doğum yıl dönümleri aziz milletimiz tarafından en güzel şekilde kutlana gelmiş, örnek hayatı toplumumuza rehber olmuştur. Onun hayatı, bütün insanlığa bir rol-model, toplumsal sorunlara ideal çözüm ve erdemli bir yaşamın yegane anahtarıdır. Çünkü O, insanların en hayırlısı yani Hayr’ul Beşer idi.
 
En sevgilinin, doğumunun yıl dönümünde ümmeti olarak ona sunabileceğimiz en güzel hediye, görmediği halde bizleri de dualarında unutmayan sevgili peygamberimizi hürmetle anarak kendisine bol bol salat ve selam getirmek, onun sünnetini hayatımızda yaşatmaktır. 
 
Peygamber Efendimize hayırlı bir ümmet olma duası ile, tüm vatandaşlarımızın ve islam aleminin mübarek mevlid kandilini en kalbi duygularımla kutluyor, bu kutlu gecenin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bu kutlu günün aydınlığında zalimlerin zulmünün son bulmasını, mağdurların kurtulmasını, hastaların şifa bulmasını diliyorum.
 
Diğer Haberler
PEŞİN ÖDEMEYE 2 İNDİRİM YAPILIYOR
JANDARMA TEŞKİLATININ 182. YILI KUTLU OLSUN
DESOB BÜLTEN 2. SAYISI
ÇEVRE DÜZENİ PLANININ GÜNCELLENMESİ ESASTIR
YAPILANDIRMA RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI
DESOB BÜLTENİ ÇIKTI
DEVA PARTİSİ DESOB’U ZİYARET ETTİ
BİZİM ONA İHTİYACIMIZ VAR
LGS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ
1 ASKER ŞEHİT OLDU
© Copyright 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği