TÜRKİYE CUMHURİYETİ
DÜZCE ESNAF ve SANATKARLAR
ODALARI BİRLİĞİ
KURUMSAL BAŞKAN YÖNETİM KURULU ODALARIMIZ İLETİŞİM
BAŞKAN MUSTAFA KAYIKCI' DAN MEVLİD KANDİLİ İLE İLGİLİ MESAJI
A A A A A A
Tarih: 27.10.2020 15:31:00
BAŞKAN MUSTAFA KAYIKCI' DAN MEVLİD KANDİLİ İLE İLGİLİ MESAJI
Cahiliye karanlığına gömülmüş insanları İslam güneşiyle aydınlatan son peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) doğum günüdür Mevlid Kandili. Bu kutlu doğum karanlık çağların bittiğinin müjdecisiydi. Yüzyıllardan günümüze ulaşan bu müjde bugün bile gönüllere ferahlık vermekte, insanlığa huzur iklimi sunmaktadır.
 
Yüce Allah’ın Kur’an-ı Kerîmde övdüğü Efendimizin doğum yıl dönümleri aziz milletimiz tarafından en güzel şekilde kutlana gelmiş, örnek hayatı toplumumuza rehber olmuştur. Onun hayatı, bütün insanlığa bir rol-model, toplumsal sorunlara ideal çözüm ve erdemli bir yaşamın yegane anahtarıdır. Çünkü O, insanların en hayırlısı yani Hayr’ul Beşer idi.
 
En sevgilinin, doğumunun yıl dönümünde ümmeti olarak ona sunabileceğimiz en güzel hediye, görmediği halde bizleri de dualarında unutmayan sevgili peygamberimizi hürmetle anarak kendisine bol bol salat ve selam getirmek, onun sünnetini hayatımızda yaşatmaktır. 
 
Peygamber Efendimize hayırlı bir ümmet olma duası ile, tüm vatandaşlarımızın ve islam aleminin mübarek mevlid kandilini en kalbi duygularımla kutluyor, bu kutlu gecenin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bu kutlu günün aydınlığında zalimlerin zulmünün son bulmasını, mağdurların kurtulmasını, hastaların şifa bulmasını diliyorum.
 
Diğer Haberler
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINDAN 81 İL VALİLİĞİNE KOVID-19 TEDBİRLERİNE YÖNELİK DİNAMİK DENETİM SÜRECİ" KONULU GENELGE GÖNDERİLDİ.
DÜZCE VALİLİĞİ 03.03.2021 TARİHLİ İL OLAĞANÜSTÜ HIFZISSIHHA MECLİSİ KARARLARI
DÜZCE VALİLİĞİ 02.03.2021 TARİHLİ İL OLAĞANÜSTÜ HIFZISSIHHA MECLİSİ KARARLARI
YİYECEK VE İÇECEK HİZMET FAALİYETLERİNDE BULUNAN İŞLETMELERE KORONAVİRÜS SALGINI NEDENİYLE VERİLECEK CİRO KAYBI DESTEĞİ BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR
BAŞKAN MUSTAFA KAYIKCI'DAN REGAİP KANDİLİ İLE İLGİLİ MESAJI
YİYECEK-İÇECEK SEKTÖRÜNE VERİLECEK CİRO KAYBI DESTEĞİ RESMİ GAZETE'DE
GENÇ GİRİŞİMCİ LİDERLER GELİŞTİRME PROJESİ
İYİ PARTİ HEYETİNDEN BİRLİĞİMİZE ZİYARET
BAŞIMIZ SAĞOLSUN...
TİCARET BAKANLIĞINDAN SEVİNDİREN TEKLİF
© Copyright 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği