TÜRKİYE CUMHURİYETİ
DÜZCE ESNAF ve SANATKARLAR
ODALARI BİRLİĞİ
KURUMSAL BAŞKAN YÖNETİM KURULU ODALARIMIZ İLETİŞİM
DESOB BAŞKANI MUSTAFA KAYIKCI' DAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
A A A A A A
Tarih: 22.04.2020 21:07:00
DESOB BAŞKANI MUSTAFA KAYIKCI' DAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100.kuruluş yıldönümünü, Türkiye ve dünyadaki tüm çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. 
 
  Çocuklara armağan edilen tek evrensel bayram olma özelliği taşıyan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bütün dünyanın ve ülkemizin salgınla mücadele ettiği bu zor günlerde kutluyoruz. Biliyorum ki hepinizin gönlünde caddelerde, sokaklarda, parklarda ve okullarda hep birlikte bu coşkuyu paylaşmak ve duygularımızı hep bir ağızdan haykırmak yatıyor. Fakat böyle zamanlarda emin olun yüreklerimizin sesi bir olup, büyüyecek. Bugün aynı zamanda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100’üncü yılı. Bundan tam 100 yıl önce tüm dünyaya egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunu haykırdığımız gündür. Atatürk, özgürlük ve bağımsızlığın simgesi olan bugünü tüm dünya çocuklarına armağan etmiştir. 
 
   Buradan yarınlarımız olan çocuklarımıza da seslenmek istiyorum. Sevgili Çocuklar, Türkiye’yi yarınlara siz taşıyacaksınız. İmza atacağınız başarılarla, ülkemizin hedeflerine ulaşmasında belirleyici rol oynayacaksınız. Sizlerin sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir hayat yaşamanız en büyük temennimizdir. İnanıyorum ki, insanlığın en büyük arzusu olan, barış ve kardeşlik içinde bir dünyanın kurulması, siz çocuklarımızın eseri olacaktır. Hepinizi çok seviyor ve tüm dünya çocuklarının bayramını kutluyorum.
Diğer Haberler
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINDAN 81 İL VALİLİĞİNE KOVID-19 TEDBİRLERİNE YÖNELİK DİNAMİK DENETİM SÜRECİ" KONULU GENELGE GÖNDERİLDİ.
DÜZCE VALİLİĞİ 03.03.2021 TARİHLİ İL OLAĞANÜSTÜ HIFZISSIHHA MECLİSİ KARARLARI
DÜZCE VALİLİĞİ 02.03.2021 TARİHLİ İL OLAĞANÜSTÜ HIFZISSIHHA MECLİSİ KARARLARI
YİYECEK VE İÇECEK HİZMET FAALİYETLERİNDE BULUNAN İŞLETMELERE KORONAVİRÜS SALGINI NEDENİYLE VERİLECEK CİRO KAYBI DESTEĞİ BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR
BAŞKAN MUSTAFA KAYIKCI'DAN REGAİP KANDİLİ İLE İLGİLİ MESAJI
YİYECEK-İÇECEK SEKTÖRÜNE VERİLECEK CİRO KAYBI DESTEĞİ RESMİ GAZETE'DE
GENÇ GİRİŞİMCİ LİDERLER GELİŞTİRME PROJESİ
İYİ PARTİ HEYETİNDEN BİRLİĞİMİZE ZİYARET
BAŞIMIZ SAĞOLSUN...
TİCARET BAKANLIĞINDAN SEVİNDİREN TEKLİF
© Copyright 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği