TÜRKİYE CUMHURİYETİ
DÜZCE ESNAF ve SANATKARLAR
ODALARI BİRLİĞİ
KURUMSAL BAŞKAN YÖNETİM KURULU ODALARIMIZ İLETİŞİM
LGS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ
A A A A A A
Tarih: 4.06.2021 10:31:00
LGS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ
Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Kayıkcı hafta sonu (6 Haziran) yapılacak Liselere Giriş Sınavı (LGS) için öğrencilere başarılar diledi. Sınavın pandemi koşulları içinde yapılacağını hatırlatan Kayıkcı mesajında şu görüşlere yer verdi: 
 
“ Korona virüsü tedbirleri sonucunda eğitim kurumlarımız belli bir süredir eğitim ve öğrenime ara vermiş bulunmaktadır. Öğrencilerimiz de bu süre zarfında Liselere Giriş Sınavları’na evlerinde çalışarak hazırlanmak zorunda kaldılar. Belki birçok öğrencimiz bu şartlardan dolayı sınavlara istediği düzeyde hazırlık yapamamış olabilirler. Unutulmasın ki, hiçbir şey gençlerimizin sağlığından daha önemli değildir. Bu sınav hiçbir şeyin sonu değildir. Sınav başarısının hayat başarısı olmadığını bilmek gerekir. Başarı ya da başarısızlığı her şeyin başlangıcı ya da sonu olarak görmemeli, öğrencilerimize bu konuda sonuna kadar destek olunmalıdır.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, LGS sınavına girecek tüm öğrencilerimize sonsuz başarılar diliyorum. Öğrencilerimizin topluma faydalı bireyler olması için binbir fedakârlıkla emek veren öğretmenlerimize ve onları yetiştiren velilerimize teşekkür ediyorum.”
Diğer Haberler
PEŞİN ÖDEMEYE 2 İNDİRİM YAPILIYOR
JANDARMA TEŞKİLATININ 182. YILI KUTLU OLSUN
DESOB BÜLTEN 2. SAYISI
ÇEVRE DÜZENİ PLANININ GÜNCELLENMESİ ESASTIR
YAPILANDIRMA RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI
DESOB BÜLTENİ ÇIKTI
DEVA PARTİSİ DESOB’U ZİYARET ETTİ
BİZİM ONA İHTİYACIMIZ VAR
LGS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ
1 ASKER ŞEHİT OLDU
© Copyright 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği