TÜRKİYE CUMHURİYETİ
DÜZCE ESNAF ve SANATKARLAR
ODALARI BİRLİĞİ
KURUMSAL BAŞKAN YÖNETİM KURULU ODALARIMIZ İLETİŞİM
KAMUOYUNA DUYURU
A A A A A A
Tarih: 19.07.2016 17:13:00
KAMUOYUNA DUYURU

 

  15 Temmuz akşamı demokrasimize ve milli iradeye darbe vurmak ülkemizi parçalamak için yıllarca hain planlar yaparak, devletin çeşitli kademelerine sızmış; Fetö  teröristlerin  her noktada sıkıştıkça tek kurtuluşu zaten planladıkları kalkışma planını ihtilal e çevirip, devlet yönetimine el koymak olan bu hain terörist oluşumu, Cumhuriyet tarihinde hiç örneği olmayan görevi devletimizi, milletimizi, bekamızı korumak olan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yüz karası olmuş, polisimize, askerimize, halkımıza acımasızca haince kurşun sıkmış Büyük Millet Meclisimizi bombalamış yolları kesmiş hava limanlarını basmış milli iradeye bomba atmış ihanet etmiştir. Cumhur başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın halkımıza yaptığı ''alanlara inin, hava limanlarına yürüyün ülkemize sahip çıkın '' çağrısına ülkesini milletini  seven bu büyük millet kalkışmayı canı pahasına önlemekte en büyük rolü oynamış demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkmıştır.Bu itibarla tarihimizde emsaline rastlanmamış böyle bir acımasızca ihanet hak ettiği en ağır cezayı almasını bekliyoruz.

Devletin çeşitli kademelerinde  olduğu gibi  Türk Silahlı Kuvvetlerinde de terörist unsurların ayıklanacağına olan inancımız tamdır.Gün bugündür! Ülkemize, hükümetimize ve demokrasimize sahip çıkma günüdür.

Bizler birer Türk evladı olarak birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek ve sağ duyulu davranmak gerektiğine inanıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti güçlü bir ülkedir. Demokrasiyi sahiplenme noktasında Esnaf ve Sanatkarlarımız her zaman olduğu gibi tek vücut halinde ve sarsılmaz bir iradeyle ülkemizin bölünmez bütünlüğü, huzur ve güvenliği için her ne şart altında olursa olsun daima devletimizin ve milletimizin yanında yer alacaktır. Hiç kuşkusuz Türkiye Cumhuriyeti demokrasiye ve Cumhuriyetin temel niteliklerine bağlı kalarak Tek bayrak, Tek vatan, Tek millet ve Tek devlet olarak ebediyete kadar varlığını sürdürecektir. Demokrasi  ve Vatan uğruna canlarını veren şehitlerimize ve yurt sever vatandaşlarımıza  Cenab-ı  Allah'tan rahmet kederli ailelerine ve milletimize baş sağlığı ve sabır diliyor. Yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyoruz.Ne mutlu Vatan ve Millet için şerefi ile bu güzel ülkeye hizmet edene.Cenab-ı  Allah yar ve yardımcımız olsun.

 Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Diğer Haberler
DESOB BAŞKANI MUSTAFA KAYIKCI' DAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI
DESOB BAŞKANI MUSTAFA KAYIKCI' DAN DÜZCESPORA DESTEK MESAJI
DESOB BAŞKANI MUSTAFA KAYIKCI' DAN AHİLİK HAFTASI İLE İLGİLİ KUTLAMA MESAJI
GÖÇMENLERİN İŞ GÜCÜ PİYASASINA ENTEGRASYONLARIN HIZLANDIRILMASI
DÜZCE VALİLİĞİ 11.09.2020 TARİHLİ İL OLAĞANÜSTÜ HIFZISSIHHA MECLİSİ KARARLARI
DÜZCE VALİLİĞİ 08.09.2020 TARİHLİ İL OLAĞANÜSTÜ HIFZISSIHHA MECLİSİ KARARLARI
MESLEKİ EĞİTİMDE YENİ BİR MÜJDE
DÜZCE VALİLİĞİ 03.09.2020 TARİHLİ İL OLAĞANÜSTÜ HIFZISSIHHA MECLİSİ KARARLARI
TOPLU TAŞIMADA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR
DESOB BAŞKANI MUSTAFA KAYIKCI' DAN "30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI" KUTLAMA MESAJI
© Copyright 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği