TÜRKİYE CUMHURİYETİ
DÜZCE ESNAF ve SANATKARLAR
ODALARI BİRLİĞİ
KURUMSAL BAŞKAN YÖNETİM KURULU ODALARIMIZ İLETİŞİM
DESOB BAŞKANINDAN BASIN AÇIKLAMSI
A A A A A A
Tarih: 9.09.2015 17:33:00
DESOB BAŞKANINDAN BASIN AÇIKLAMSI

     DESOB Başkanı Mustafa KAYIKCI terör örgütü PKK yı protesto etmek için düzenlenen araç konvoyunun geçişi sırasında basın açıklaması yaptı.

       Dağlıca da PKK teröristleri tarafından kurulan hain saldırıda Şehit olan kardeşimiz Cihan AKSARI dün akşam Düzce’mize yakışır bir şekilde hakka uğurladık. Cenabı hak mekanını cennet eylesin. Bu vatan için toprağa düşen Asker, Polis tüm bütün güvenlik güçleri bizlere haklarını helal etsinler. Ülkemizin, Milletimizin başı sağ olsun.

       Bu ülkeyi bölüp parçalamak için bu topraklardan nice hainler , nice vatan düşmanları gelip geçtiler. Bizlerin arasına nifak sokmak bu ülkede kargaşayı devamlı hale getirmek için nice bölücü düşman ülkeler ülkemiz içinde her türlü nifak tohumunu ektiler. Bu günde bunu PKK adında Marksist, Leninist ve komünist bir örgüt yapısıyla büyük ermenistan projesini hayata  geçirmenin hayali içinde bu ülkeyi bölmek parçalamak istemektedirler. Bu ülkede büyük bir yanlış hala devam etmekte Türk isminin karşısına Kürt ismini koyarak halklar adı altında söylemler yapıla gelmektedir.Oysaki Kürt,Laz,Çerkez,Abhaz,Gürcü,Manav,Muhacir hepsi kardeştir.Bu ülkenin milliyetleridir.Bunların ortak adı da Türk milletidir.Kürt, Türk diyerek milliyeti millet gibi karşıt göstermek gaflettir.

Milliyetleri, Milletle karşılaştırmak bu ülkeye ve Türk Milletine yapılan en büyük hakarettir, şerefsizliktir. Bu ülkede yaşayan her milliyetin ortak adı büyük Türk Milletidir. Bayrağımız bir ülkemiz bir ezanımız, kıblemiz birdir, o halde derdimizde birdir. Bu ülkede PKK terörüne karşı duruşumuzda bir olmalıdır. Düzce’mizde yaşayan Laz, Kürt, Abhaz, Çerkez, Manav, Muhacir, Roman bugün bu bölücü terör örgütüne karşı evlerimize araçlarımıza ortak değerimiz ve beraberliğimizi pekiştirecek Türk bayrağımızı asmalıyız. Teröre karşı duruşumuzu samimiyetle gösterebilmeliyiz. Tekrar bu toprak ve bayrak için toprağa düşen bütün şehitlerimizi rahmetle anıyor yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz. Türk milletinin başı sağ olsun.

Ne mutlu Türküm diyene…

 

Haberin Diğer Fotoğrafları
Diğer Haberler
ESNAFA CAN SUYU! 36 AY 50 BİN LİRAYA KADAR KREDİ
ESNAFA FİNANS DESTEĞİ!
YAPILANDIRMA KANUNU BAŞVURU VE İLK TAKSİT ÖDEME SÜRELERİ 1 AY DAHA UZATILDI!
HİBE DESTEĞİ BAŞVURULARI BUGÜN E-DEVLET ÜZERİNDEN BAŞLIYOR!
KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR!
TİCARET BAKANLIĞI TARAFINDAN HİBE DESTEĞİ UYGULAMA ESASLARI HAKKINDA TEBLİĞ YAYINLANMIŞTIR!
DÜZCE VALİLİĞİ 22.12.2020 TARİHLİ İL OLAĞANÜSTÜ HIFZISSIHHA MECLİSİ KARARLARI
DÜZCE VALİLİĞİ 16.12.2020 TARİHLİ İL OLAĞANÜSTÜ HIFZISSIHHA MECLİSİ KARARLARI
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN; ESNAF VE SANATKARLARIMIZ İÇİN 3 AY SÜRE İLE KİRA DESTEĞİ YAPILACAĞINI AÇIKLADI!
DÜZCE VALİLİĞİ 10.12.2020 TARİHLİ İL OLAĞANÜSTÜ HIFZISSIHHA MECLİSİ KARARLARI
© Copyright 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği